KAISER Přebalovací taška Worker hnědá

KAISER Přebalovací taška Worker hnědá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • KAISER Přebalovací taška Worker modrá
  • KAISER Přebalovací taška Worker červená

MOC¹ 1.909 Kč
1.506 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 403 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A156299

KAISER Přebalovací taška Worker hnědá
Mnohostranně využitelná taška z odolného polyesterového materiálu. Omyvatelná. Uvnitř má přehledné rozdělení pro skleničky a lahvičky, přihrádku na mokré věci na zip, polstrovanou přihrádku na laptop na suchý zip. Včetně kabelky na potřeby a přebalovací podložky. Upevnění na kočárek. Izolovaná přihrádka (uchovávající teplo nebo chladno) je přístupná zevnější a má nepromokavý zip. 2 velké nasazené kapsy zajišťují dostatek úložného prostoru. Stylové, široké ramenní popruhy z automobilového průmyslu a 1 uši do ruky. Bez obsahu AZO a ftalátů

Prostě jen cool!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

KAISER Přebalovací taška Worker hnědá
MOC¹ 1.909 Kč
1.506 Kč