Kaloo hrazdička medvěd
Cena
1.508 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293157

EAN: 4895029699252

Kaloo hrazdička medvěd
Tento text je přeložen automaticky.
Tato pěkná dřevěná mašlička na podlahu je dokonalým doplňkem vývoje dítěte, když leží v jeho kolébce. Jeho tři přívěsky stimulují dítě k různým činnostem, a tak podporují jeho vývoj: dřevěný prsten s připojeným zvonkem podporuje pocit sluchu, ubohý plyšový medvěd stimuluje zrak a je ideální pro vyprávění příběhů! Nakonec vás dřevěná hvězda s dřevěnými a silikonovými kuličkami nad ní zve, abyste se jí dotkli. Díky měkkým a uklidňujícím barvám má jedinečný adenový efekt a rychle se stane věrným společníkem vašeho dítěte.

Detaily produktu:
  • Rozměry ( délka x šířka x výška): 44,8 x 5,0 x 45,0 cm
  • Materiál: Dřevo
  • Čištění: čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem, nepoužívejte čisticí prostředky
  • Věk: od 0 Monaeten
Pozor
Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru s hracími listy. Chcete-li zabránit možnému zapletení, odstraňte tuto hračku, když se vaše dítě začne plazit po všech čtyřech. Používejte pouze pod přímým dohledem dospělých.
Nebělejte, neuchovávejte, nežehlete ani nečistěte.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kaloo hrazdička medvěd
1.508 Kč