Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel

Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel


Cena
600 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A224672

EAN: 4895029629914

Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel
Tento text je přeložen automaticky.
Vysoce kvalitní hračka 2 v 1 vyrobená z prvotřídního plyšu: okouzlující osel je připevněn k vlečnému vozíku pomocí suchých zipů a snadno se uvolní. Tak to může také být použita volná plyšová hračka pro hraní a milování. Uvnitř je vybaven malým zvonkem s alpským zvukem pro vzrušující zážitky. Role mohou být svázány stuhami. Špičkový plyš pro mimořádně měkké uchopení a mazlení. Vyšívaná šála ve světle modré. Kaloo Les Amis je milující kolekce s vybranými postavami a zejména měkkými materiály. Každé zvíře je vyrobeno z vysoce kvalitního plyšu a dává jemný pocit blízkosti a spojení. Kaloo Les Amis - věrný společník prvních let života a něžný důkaz lásky k vašemu dítěti. Každá postava je zvláštní osobností - jako vaše dítě - a tedy symbolem skutečné lásky a oddanosti. Klasické šátky ve světle modré barvě s výšivkou podtrhují zvláštní exkluzivitu této řady.

Podrobnosti:
  • Velikost: 27 cm
  • Věk: od 18 měsíců

úcta
S tímto článkem nikdy nenechte své dítě hrát bez dozoru.
Používejte jej pouze pod dohledem dospělých. Nebezpečí uškrcení v důsledku tvorby smyčky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kaloo Les Amis Přitáhněte zvířecí osel
600 Kč