Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kaloo ® Petit s Pas - mazlivá látka králík růžová
Momentálně vyprodáno

Kaloo ® Petit s Pas - mazlivá látka králík růžová


Varianta:

Cena
703 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293065

EAN: 4895029695940

Kaloo ® Petit s Pas - mazlivá látka králík růžová
Tento text je přeložen automaticky.
"Sladké cuddle tkaniny vyrobené z organické bavlny.
Kaloo Petit Pas hýčkat tkanina je více než jen mazlit látkou, protože je vyroben z měkkého organické bavlny, a tím přispívá k ochraně naší planety EV. Organická bavlněná vlákna se pěstují bez chemických pesticidů, aby se omezil dopad na životní prostředí. Tento ekologický mazanec není nebezpečný pro citlivou pokožku dětí. Tužka se dodává v pěkné lepenkové krabici.

""Organická bavlna"" se vyrábí v podmínkách šetrných k životnímu prostředí:
Rostliny bez genetického inženýrství, s přírodními hnojivy, chemikálie / pesticidy jsou zakázány, je třeba nízká spotřeba vody (vs. konvenční pěstování) žádné zpracování organických bavlněných vláken po sklizni a bez obsahu chloru. použití organických bavlněných materiálů, které splňují nejvyšší standardy kvality v textilním průmyslu a jsou certifikované ekologické - od závodu po barvení textilie

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 21 x 4 x 33 cm
  • Čištění: Normální mycí cyklus při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců
Pozor
Praní odděleně bez aviváže, odstraňovače skvrn nebo jiných přísad.
Sušení při nízké teplotě."

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější