KAPLA Stavební kostky - čtverce 40. let, růžové
eko
Varianta:
  • KAPLA 40 MonoColor světle modrá
  • KAPLA 40 MonoColor červená
  • KAPLA 40 MonoColor tmavěmodrá
  • KAPLA 40 MonoColor žlutá
  • +2

MOC¹
430 Kč
Cena
406 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A311838

EAN: 0814647005157

KAPLA Stavební kostky - čtverce 40. let, růžové
Tento text je přeložen automaticky.
KAPLA Dřevěné dlaždice v deseti krásných barvách! 40 barevných dlaždic v krásné čtvercové dřevěné krabici, zdobené příslušnou barvou.

Dřevěná destička k nekonečnému stavění - Vytvořte si svůj svět fantazie s KAPLA ®.
Hráči mohou skládat na sebe stejně velké dřevěné destičky KAPLA ® a vytvářet tak věže, hrady, draky a nejrůznější jedinečné tvory. Tato stavebnice Universal umožňuje dítěti popustit uzdu fantazii a akcím. Hra seznámí vaše dítě s obory geometrie, fyziky, techniky a matematiky a zároveň mu přiblíží KAPLA ® vidění tvarů a objemů, stejně jako umění a plastiku Performance .

Nadčasová a evoluční hra - učení hrou od 2 let
KAPLA ® se přizpůsobí všem talentům - ať už malým nebo velkým, osamoceným nebo ve více lidech, s rodinou nebo mezi přáteli. Podporuje kreativitu, vytrvalost, vynalézavost a citlivost.
Prostřednictvím hry je podporována sociální i verbální komunikace. Konstrukce jsou komentovány, prezentovány, diskutuje se o nich ve fázi konstrukce a může se rozvíjet hraní rolí.
Starší děti vytvářejí složitější konstrukce, které vyžadují větší myšlenkový rozhled i zručnost. Hra se vyvíjí spolu s vaším dítětem a umožňuje mu posouvat hranice jeho vlastních dovedností a materiálů.

100% přírodní a neošetřené borové dřevo - pochází z trvale udržitelného lesního hospodářství tiger ve francouzské lesní oblasti Les Landes.
Borovicové dřevo Les Landes, vybrané pro svou robustnost a elegantní kresbu, je řezáno s maximální přesností. Barevné dřevěné dlaždice jsou barveny přírodními barvivy, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při hře.

O KAPLA ®
Příběh KAPLA ® je příběhem holandského obchodníka se starožitnostmi, který snil o tom, že si postaví vlastní zámek.

Během cesty do jižní Francie na konci 60. let podlehne Tom van der Bruggen kouzlu zchátralé usedlosti a rozhodne se ji přeměnit na hrad.Aby si svůj projekt lépe představil, pokusí se vytvořit model z dřevěných stavebních kostek. Stavební bloky pera plum mu však neumožňují vytvořit detailní a realistický model. Rozhodne se tedy navrhnout vlastní stavebnice, a tak se zrodí kouzelné dřevěné kostky z KAPLA ®, ze kterých lze postavit cokoli!
Tom jim dal název KAPLA ®: KAbouter PLAnkjes, což v nizozemštině znamená "malé skřítčí dřevo".

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 16,6 x 16,6 x 7,8 cm
  • Materiál: borovicové dřevo
  • Obsah: 40 barevných dlaždic v dřevěné krabičce
  • Věk: od 36 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: KAPLA Stavební kostky - čtverce 40. let, růžové
5
44 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 38
 
4 hvězdičky
| 6
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

KAPLA Stavební kostky - čtverce 40. let, růžové
KAPLA Stavební kostky - čtverce 40. let, růžové
MOC¹ 430 Kč
406 Kč