KED Cyklistická helma Risco Black matná vel. L 57 - 62 cm

KED Cyklistická helma Risco Black matná vel. L 57 - 62 cm


Cena
1.017 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A163593

KED Cyklistická helma Risco Black matná vel. L 57 - 62 cm
Přilba v městském stylu v kombinaci s njnovějšími technologiemi, made in Germany.

RISCO je první helma ve své třídě v maxSHELL® technologii, s hmotností na světové úrovni. Moderní mikrovláknový vnitřek a systém seřízení QUICKSAFE® zaručují dokonalé uchycení a vynikající pohodlí. Běžní cyklisté budou z nových RISCO stejne nadšení, jako i horští cyklisté.

maxSHELL®
V kombinaci s maxSHELL technologií přináší maximální bezpečí Vyrobena In-mold technologií, tedy dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy (EPS), zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu.

QUICKSAFE®
Přilba je vybavena rychloupínacím mechanismem Quicksafe®, který lze individuálně nastavit tvaru. Snadná obsluha.

Aktivní viditelnost
Aktivní svítící diody lze vidět lépe než reflexní pruhy. Každý seřízovací systém QUICKSAFE®- a QUICKSAFE® TRONIC má 4 vysoce viditelné LED diody.

Podrobnosti:
 • Včetne chrániče
 • Rozměr: L (57 - 90 cm)
 • Hmotnost: 380 g
 • Počet ventilačních otvorů: 12
 • Věk: od 12 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  KED Cyklistická helma Risco Black matná vel. L 57 - 62 cm
  1.017 Kč
  Top značky