Naše alternativa k vyprodanému výrobku

KEENZ 7S pláštěnka
Momentálně vyprodáno
Cena
1.535 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283792

EAN: 4260636760594

KEENZ 7S pláštěnka
Tento text je přeložen automaticky.
Všestranný jasný výhled s ochranou proti dešti:

S KEENZ 7S Raincover je interiér vašeho vozu vždy chráněn před deštěm, sněhem, větrem, prachem a vnějšími okolními podmínkami po celý rok. Děti sedí v autě KEENZ 7S s krytem proti větru na bezpečném a chráněném místě a mohou vždy sledovat svět skrz jasný designový pohled na měkkou střechu. Všechna průhledná okna chrání děti uvnitř před UV-A a UV-B paprsky. Úložné prostory na obou stranách, zepředu i zezadu, jsou stále snadno přístupné pomocí zipů. Dešťový potah lze také snadno složit, když se nepoužívá.

Detaily produktu:
  • Mytí rukou, Nebělení, Ležení v suchu, Žehlení, Žehlení dry clean
  • Obsah: Dešťová pokrývka
  • Věk: 12 až 48 měsíců

úcta
Ruční vozík musí lze zakoupit samostatně.

Příslušenství

Cena
11.239 Kč
Cena
2.096 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější