Kiddy BeCool Letní potah bílý

Kiddy BeCool Letní potah bílý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
359 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229333

Kiddy BeCool Letní potah bílý
Jeho úkolem je ulehčit život rodičům: Doplňky od Kiddy jsou praktickými společníky pro každý den. Kiddy nabízí široký výběr příslušenství pro dětské sedačky, kočárky a cestovní systémy - stylové a inovativní řešení ve vysoké kvalitě pro každodenní použití.

Detaily:
  • Letní potah vyvinutý speciálně pro novorozence zabraňuje přehřátí v dětském vajíčku v horkých letních dnech
  • Přírodní vlákno 'Tencel' zabraňuje tvorbě vodního filmu, ve kterém se mohou tvořit bakterie
  • Letní potah je antialergický a antiseptický
  • Jednoduše natáhnout přes stávající látkový potah, snadno se připevní i odejme
  • Lze prát na 30°C

TENCEL® je lyocelové vlákno, které se získává ze surového dřeva. Výroba vlákna je z důvodu uzavřeného kruhu oběhu šetrná k životnímu prostředí. Materiály z tencelu jsou absorpční jako bavlna, jemné jako hedvábí a chladné jako len. http://www.lenzing-fibers.com/en/tencel/the-fiber/

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Kiddy BeCool Letní potah bílý
359 Kč