Kiddy Cruiserfix 3 2018 Mountain Blue

Kiddy Cruiserfix 3 2018 Mountain Blue


6.390 Kč
Cena
5.555 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
835 Kč (13%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229730

Kiddy Cruiserfix 3 2018 Mountain Blue
Třída 2/3, od 15 do 36 kg, ca. 3 až 12 let

Maximální bezpečnost pro děti.
Nejnovější model ze série Cruiserfix od Kiddy se vyznačuje navíc k osvědčené bezpečnosti i vylepšenou ochranou proti bočnímu nárazu.

Extra funkce, jako např. hlubší poloha na sezení i až 5x polohovatelná opěrka na nohy, nenabízí jen pohodlí, ale i více bezpečnosti díky optimalizovanému přizpůsobení ergonomii dítěte.

Cruiserfix 3 roste s dítětem a přizpůsobí se také výborně šířkově a výškově velikosti dítěte. Dá se používat od ca. 3 let (15 kg) do 12 let (36 kg).

Přizpůsobitelná a pohodlná
Autosedačka se dá individuálně přizpůsobit tělesným proporcím dítěte. Od ca. 3 do 12 let roste výškově a šířkově polohovatelná opěrka zad s dítětem a tím se uzpůsobí jeho velikosti. 5x polohovatelná opěrka na nohy se také přizpůsobí dítěti.

Maximální ochrana proti bočním nárazu
Energii absorbující vysoce výkonný materiál „Honey Comb 2“ je umístěn v citlivé oblasti hlavy a ramen, aby zde chránil tyto citlivé partie dítěte.

Kiddy Shock Absorber
Autosedačka se v autě vždy zajistí pomocí tříbodového pásu auta. Tento pásový systém byl ovšem zkonstruován pro dospělé. Kiddy Shock Absorber absorbuje energie vznikající na tříbodovém pásu a chrání dítě při nehodě nebo prudkém brzdění.

Správné připásání
Červeně označené vedení pásů usnadňuje připásání a vylučuje chybné ovládání.

K-fix+ konektory
Autosedačka se dá upevnit pomocí praktických k-fix+ konektorů na Isofix Vašeho auta. Optimalizovaný systém k-fix+ umožňuje navíc posunutí autosedačky do strany, takže je v případě nehody extra absorbována postranní nárazová energie. Větší, individuálně nastavitelný úhel sklonu umožňuje dítěti odpočinkovou a příjemnou polohu sezení, zejména při dlouhých jízdách. U aut bez Isofixu se dají konektory k-fix+ zaklapnout.

Měkce polstrované textilní potahy
Zvýšené pohodlí nabízejí v sedačce a hlavě umístěné nové, měkce polstrované látky. Dalším výborným prvkem je vzor látek: Puntíky ukazují znaky Morseovky, která dává zcela zvláštní poselství: ,,Kiddy - we love our kids". Jedinečná a nezaměnitelná.

Technické detaily:
 • Způsob instalace: Po směru jízdy
 • Zajištění dítěte Tříbodový pás auta
 • Zajištění autosedačky: Isofix a tříbodový pás auta
 • Úhel zádové opěrky: Nastavení od 90° do 115° (v závislosti na typu auta)
 • Šířka hlavy: 21 cm,
 • Šířka ramen: 31 - 41 cm
 • Šířka boků: 30 cm
 • Výška zádové opěrky: 37 - 55 cm
 • Hloubka sedu: 37 - 42 cm
 • Vnější rozměry autosedačky (v x š x h): 65-83 x 55-64 x 45-50 cm
 • Hmotnost: ca. 7,6 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Kiddy Cruiserfix 3 2018 Mountain Blue
Průměrné hodnocení výrobku: 13 hodnocení
 
13
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.
Kiddy Cruiserfix 3 2018 Mountain Blue
6.390 Kč
5.555 Kč
Top značky