Kiddy Evolution Pro 2 Cactus Green, 2018

Kiddy Evolution Pro 2 Cactus Green, 2018


 • Kiddy Evolution Pro 2 Summer Blue, 2018
 • Kiddy Evolution Pro 2 Spring Green, 2018

MOC¹
5.990 Kč
Cena
5.345 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
645 Kč (11%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229374

Kiddy Evolution Pro 2 Cactus Green, 2018
Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do ca. 15 měsícůSvětově jedinečná funkce ležení pro maximální bezpečnost a pohodlí
Testovaná a patentovaná funkce na ležení od Kiddy byla speciálně vyvinuta pro potřeby novorozenců a předčasně narozených dětí. Vzhledem k tomu, že ještě nemají plně vyvinutou svalovinu týlu, může hlavička snadno přepadnout dopředu, což může vést k dýchacím problémům i nízkému sycení krve kyslíkem. Tomu se dá předejít vytvořením plochého úhlu pro ležení.

Díky přehození madla se pohybuje rošt ve vnitřku vajíčka směrem nahoru, který přivede dítě do vodorovné polohy.
Rošt navíc zachytí nárazy při nehodě a na nerovném povrchu a chrání citlivou páteř miminka. Plochá poloha při ležení je doporučována dětskými lékaři zejména při delších cestách, protože tato ergonomická poloha šetří záda a je lepší pro vývoj páteře miminka.

V autě se dá autosedačka připoutat nebo také upevnit pomocí Kiddy Isofix Base 2. Jedním klikem upevníte Evolution Pro 2 na základně.

Perfektní cestovní systém
Spolu s kočárky Kiddy tvoří Evolution Pro 2 výborný cestovní systém. Autosedačka nabízí díky ploché poloze na ležení pohodlnou alternativu k hluboké korbičce.

5x polohovatelný pás
Délka pásů se dá uzpůsobit v 5 stupních. Pás je příjemně polstrovaný a optimálně přiléhá díky tvaru do V a kalhotovému tříbodovému systému. Jedním pohybem je dítě připásáno a odpásáno - manipulace přátelská uživateli bez nutnosti navlékání a vyvlékání pásů.

Flexibilní velikost
Autosedačce roste s dítětem díky různým vložkám a možnosti nastavení pásů. Vlastní vložka pro novorozence je součástí dodávky a garantuje před prvním použitím mnohem lepší polohu na sezení a ležení. Velmi štědré dimenze a proto také vhodná pro větší miminka.

Ochrana a stín - stupňovitá polohovatelnost
Integrovaná sluneční stříška je stupňovitě polohovatelná a má ochranu UVP 50+. Výborně chrání miminko před slunečním zářením. Potahy a sluneční stříška se dají snadno a rychle odejmout, jsou odolné a dají se prát na 30 stupňů.

Jednoduché a bezpečné upevnění
Evolution Pro 2 se dá upevnit buď pásy auta nebo pomocí Kiddy Isofix Base 2.

Pohodlí ve spánku jako u dospělých
Rošt v autosedačce? To dává smysl! Inteligentní technologie Kiddy Lie-Flat umožňuje uložení miminka na roštu, který absorbuje nárazy a je šetrný k zádům. Nezachycuje pouze nárazy na nerovných cestách, ale zajišťuje také stejnoměrné odvětrávání, aby se dítě na zádech méně potilo. Potah je přirozeně prodyšný. Je tak postaráno o dobrou cirkulaci vzduchu.

Měkce polstrované textilní potahy
Měkce polstrované látkové potahy jsou velmi pohodlné pro miminko Dají se rychle a snadno odejmout a perou se na 30 °C Dalším výborným prvkem je vzor látek: Puntíky ukazují znaky Morseovky, která dává zcela zvláštní poselství: ,,Kiddy - we love our kids". Jedinečná a nezaměnitelná.

To nejlepší pro Vaše miminko a životní prostředí
My v Kiddy si přejeme dobrou budoucnost pro naše děti. V naší firmě dbáme na udržitelnost a provádíme přísné kontroly ohledně škodlivin.

Technické detaily:
 • Způsob instalace: proti směru jízdy
 • Zajištění dítěte Integrovaný tříbodový pás
 • Zajištění autosedačky: Tříbodový pás auta
 • Funkce ležení v autě: ne
 • Délka zádové opěrky: 52 cm
 • Délka sedačky: 33 cm
 • Šířka ramen: 27 cm
 • Šířka boků: 26 cm
 • Úhel ležení při napřímené zádové opěrce: 108°
 • Úhel ležení v poloze na ležení: 130°
 • Rozměry autosedačky s madlem v poloze na nošení (V x Š x H): 60 x 44 x 68 cm
 • Rozměry autosedačky s položeným madlem (V x Š x H): 39 x 44 x 79 cm
 • Hmotnost autosedačky: 4,9 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Kiddy Evolution Pro 2 Cactus Green, 2018
MOC¹ 5.990 Kč
5.345 Kč
Top značky