Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle


 • Kiddy Evostar Light 1 2018 Urban Camo
 • Kiddy Evostar Light 1 2018 Chili Red

Cena
10.739 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229680

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle
Nejnovějším členem rodiny kočárků série Kiddy je Evostar Light 1. "Malý" bratr Evostar 1 může být používán od narození, a to jak s integrovanou sedačkovou jednotkou, tak v kombinaci s dětskou sedačkou Kiddy ze série Evo. Ty svou ergonomickou polohou lehu nabízejí pohodlnou alternativu k dětské korbičce . Evostar Light 1 se zaměřuje na optimalizaci malých detailů a usnadňuje manipulaci. Kompaktní rozměry sklápění již obsahují sedačku, která byla navržena tak, aby mohla být také složena. Různé možnosti nastavení sluneční clony a pásu lze ovládat jednoduchými kroky. To vám umožní nastavit výšky v několika polohách jedním stisknutím, a tím se vždy přizpůsobit velikosti dítěte. Rám, stejně jako kola jsou navrženy tak, aby byl kočárek extrémně pohyblivý a mohl být ovládán s mimořádnou lehkostí. Zadní panel je stylovým akcentem nového Evostar Light 1. Díky magnetickému uchycení je během několika sekund odejmuta a může být nahrazena jinou stylovou deskou s motivem. Dokonalému a individuálnímu vzhledu nestojí nic v cestě.

Detaily:
 • Evostar Light 1 lze používat již od narození se sedačkovou jednotkou, stejně jako s dětskou sedačkou.
 • Inovativní skládací mechanismus umožňuje sklápění kočárku se sedačkovou jednotkou do kompaktní velikosti.
 • Díky sofistikovanému systému se sedačka snadno sklopí a složí.
 • Otočením rukojetí dolů a zároveň uchopením rukojetí na nákupním koši se kočárek složí do kompaktního rozměru a může samostatně stát.
 • Pro dokonalé sezení nebo ležení dítěte může být flexibilní sedačka použita po směru nebo proti směru jízdy a pouze pohybem jedné ruky na opěradle uzpůsobena do tří poloh .
 • Panel na zadní straně sedačky nemusí být pouze krytem, ale také stylovým doplňkem.
 • Černý zadní panel, který je součástí dodávky, může být snadno odstraněn díky upevnění na magnet a nahrazen jiným panelem s motivem.
 • Evostar Light 1 je vybaven kolečky „Tru-Ride® Technology“ z PU (polyuretanu).
 • Odpružení všech kol a otočná přední kola, která lze v případě potřeby zaaretovat, zajistí vynikající manévrovatelnost při jízdě na všech cestách.
 • Rozměry: 108 x 54,5 x 97 cm
 • Hmotnost: 11,6 kg
 • Určeno do cca 4 let (max. 20kg)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Naše nejprodávanější

Kiddy Evostar Light 1 2018 Street Jungle
10.739 Kč
Top značky