KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 049 Sao Paolo

KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 049 Sao Paolo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
8.159 Kč
6.929 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.230 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A143575

KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 049 Sao Paolo
Třída: 1/2/3, hmotnost: 9 - 36 kg, věk: ca. 9 měsíců až ca. 12 let

Kiddy Guardianfix Pro 2 je módní highlight a mistrovský kousek od kiddy. Spojuje přednosti úspěšné řady Guardian se všemi výbornými bezpečnostními prvky a prvky komfortu. Navíc ale disponuje připojením na Isofix auta. Jedná se o autosedačku, která roste s dítětem a nenechává žádná přání nevyplněná.

Bezpečnostní prvky

Originální pultík KIDDY
Tento pultík od Kiddy umožňuje zabalení horní části těla dítěte okolo něj v případě přímého nárazu nebo prudkého zabrzdění. Citlivá oblast krční páteře je tím méně zatěžována ve srovnání s běžnými pásovými systémy. Mimo to se dá pultík používat jako stoleček na hraní. Kiddy doporučuje jeho používání do 18 kg.

KIDDY SHOCK ABSORBER 2. generace
Od věkové třídy 2 používají děti pro zajištění tříbodový pás. Jenže tento systém byl vyroben pro dospělé. Náš jedinečný Kiddy Shock Absorbér (KSA) absorbuje vzniklou brzdnou energii vznikající na tříbodovém pásu a chrání Vaše dítě před příliš velkým zatížením.

Optimalizovaná postranní geometrie
Díky novému tvaru komponentů k ochraně při bočním nárazu mohou lépe působit naše vysokovýkonnostní materiály. Oblast hlavy a krku jsou tedy optimálně chráněny a výhled do strany není téměř omezen.

HIGH-TECH materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětí velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnání se zbytkem těla. Díky použití vysokovýkonnostního materiálu Honey Comb V2 ve spojení s EPP (expandovaný polypropylen) v oblasti hlavy a ramen je tato citlivá zóna velmi dobře chráněna.

Optimální sednutí
Kiddy Guardianfix Pro 2 se přizpůsobí výškou a šířkou proporcím těla dítěte. Těsně přiléhající postranní prvky tím poskytují ještě lepší ochranu a i starší děti sedí pohodlně. Třístupňové prodloužení sedáku se přizpůsobí rostoucím nohám. To je bezpečný a ergonomický "růst" spolu s každou růstovou fází Vašeho dítěte.

Prvky komfortu

Integrované diagonální vedení pásů
S novou pákovou technikou od Kiddy je přikládání a odjímání pásu na vodících bodech ještě jednodušší a bezpečnější.

Konektory KIDDY K-FIX
Pomocí konektorů Kiddy k-fix spojíte Vaši autosedačku velmi snadno s normovaným upevňovacím systémem ISOFIX. Tento systém je součástí četných aut (viz. Seznam značek aut níže) a vytváří pevné spojení mezi karosérií a dětskou autosedačkou.

Zasouvací mechanismus
S praktickým zasouvacím mechanismem můžete ramena Kiddy k-fix snadno a rychle zasunout do autosedačky. Autosedačka je proto bez problému používatelná také v autech bez ISOFIXu.

Nastavení jednou rukou
Chceme Vám to usnadnit jak to jen jde. Jedinečný nastavovací mechanismus umožňuje současné uzpůsobení výšce a šířce dítěte jen jediný úkonem ruky.

Třístupňové prodloužení sedací části
Kiddy Guardianfix Pro 2 se vyznačuje svou dlouhou uživatelskou dobou, protože roste spolu s dítětem. Třístupňové prodloužení podsedáku zajistí, že bezpečně a pohodlně sedí i rostoucí děti.

Prodyšný materiál THERMOTEX
Není nic více nepříjemné, než sedět v letních dnech v propoceném oblečení. Proto používáme prodyšný materiál Thermotex v místech, na kterých se dítě nejvíce potí. Velmi prodyšný materiál se postará o příjemné klima při sezení také u dlouhých autojízd.

Skládací, vyjímací polštářek
Opora a dobrý pocit při sezení. Vaše dítě se bude neustále dobře cítit a jízdu v autě si bude užívat. Bez ohledu na to, jestli jedete na rodinnou dovolenou nebo do supermarketu za rohem.

Odolný potah
Potahy, které jsou k dostání v mnoha designech, jsou snímatelné a dají se vyprat na 30°C (šetrné praní).

Rozměry a hmotnost:
• Minimum: 46 x 68 x 40 cm
• Maximum: 60 x 81 x 52 cm
• Hmotnost: ca. 8,5 kg

PDF Seznam typů aut


Obsah dodávky bez žlutých pomocníků pro zavedení ramen Isofixu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


KIDDY Guardianfix Pro 2 2016 - 049 Sao Paolo
8.159 Kč
6.929 Kč