Kiddy Korba pro Evostar 1 Mountain Blue
Momentálně vyprodáno

Kiddy Korba pro Evostar 1 Mountain Blue

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
  • Kiddy Korba pro Evostar 1 Mystic Black
  • Kiddy korba Evostar 1 Street Jungle
  • Kiddy Korba pro Evostar 1 Spring Green
  • Kiddy Korba pro Evostar 1 Cactus Green

6.290 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229616

Kiddy Korba pro Evostar 1 Mountain Blue
Dětskou korbičku je možné jednoduše a rychle připevnit k Evostar 1. Měkce vycpaná matrace zajistí optimální pohodlí při ležení. Korbička přemění Evostar 1 v perfektní cestovní systém vhodný od narození. Společně s další korbičkou, vajíčkem nebo sportovní sedačkou je Evostar 1 úžasným pomocníkem pro rodiny s dvojčaty nebo sourozenci.

Technické detaily:
  • Hmotnost: 3,4 kg
  • Rozměry: 63 x 46 x 83 cm
  • Vhodné do max. 9 kg

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.