Kiddy novorozenecká vložka Polar Grey

Kiddy novorozenecká vložka Polar Grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!
1.339 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229320

Kiddy novorozenecká vložka Polar Grey
Jeho úkolem je ulehčit život rodičům: Doplňky od Kiddy jsou praktickými společníky pro každý den. Kiddy nabízí široký výběr příslušenství pro dětské sedačky, kočárky a cestovní systémy - stylové a inovativní řešení ve vysoké kvalitě pro každodenní použití.

Speciálně navržená pro velmi malé a předčasně narozené děti, vložka se perfektně přizpůsobuje velikosti dítěte a doporučuje se pro výšku přibližně od 40 cm. Vložka je jemně polstrovaná a udržuje tak dítě v bezpečí a teple.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Kiddy novorozenecká vložka Polar Grey
1.339 Kč