Kiddy Phoenixfix 3 Mystic Black, 2018

Kiddy Phoenixfix 3 Mystic Black, 2018


 • Kiddy Phoenixfix 3 2018 Berry Pink

6.990 Kč
Cena
4.990 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
2.000 Kč-29%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A229410

Kiddy Phoenixfix 3 Mystic Black, 2018
Třída: 1., hmotnost: 9 až 18 kg, věk: ca. 9 měsíců až ca. 4 roky

Velmi pohodlná. Naprosto bezpečná.
Nejnovější model série Phoenixfix od Kiddy byl ještě více optimalizovan, případně byla vylepšena bezpečnost a přidány funkce.

Vylepšená ochrana při bočním nárazu zajišťuje zvýšenou bezpečnost dítěte.
Autosedačka se dá používat hned po autosedačce - vajíčku, např. Kiddy Evoluna i-Size. Speciálně pro malé děti (9 až 11 kg) nabízí nejnovější pultík od Kiddy výbornou ochranu.

Phoenixfix 3 roste s dítětem a přizpůsobí se přitom také výborně šířkově a výškově individuální velikosti dítěte. Používá se od ca. 9 měsíců (9 kg) do 4 let (18 kg).

Přizpůsobitelná a pohodlná
Autosedačka se dá individuálně přizpůsobit tělesným proporcím dítěte. Pro menší děti se používá ze začátku sedací polštářek, který se později snadno odejme. Polštářek, opěrka na nohy i opěrka na hlavu zajišťují nejlepší možné přizpůsobení velikosti dítěte a tím i více bezpečnosti a pohodlí.

Nový systém pultíku
Zejména u malých dětí je oblast hlavy a krku v případě nehody nebo prudkého brzdění velmi ohrožena. Hlava je v porovnání s tělem ještě velká a těžká. V případě nehody absorbuje pultík vznikající energii a funguje podobně jako airbag. Díky speciálnímu tvaru umožňuje přirozené odvinutí horní části těla dítěte a zajistí tím odlehčení týlu.

Maximální ochrana proti bočním nárazu
Energii absorbující vysoce výkonný materiál „Honey Comb 2“ je umístěn v citlivé oblasti hlavy a ramen, aby zde chránil tyto citlivé partie dítěte.

Kiddy Shock Absorber
Autosedačka se v autě vždy zajistí pomocí tříbodového pásu auta. Tento pásový systém byl ovšem zkonstruován pro dospělé. Kiddy Shock Absorber absorbuje energie vznikající na tříbodovém pásu a chrání dítě při nehodě nebo prudkém brzdění.

K-fix+ konektory
Autosedačka se dá upevnit pomocí praktických k-fix+ konektorů na Isofix Vašeho auta. Optimalizovaný systém k-fix+ umožňuje navíc posunutí autosedačky do strany, takže je v případě nehody extra absorbována postranní nárazová energie. Větší, individuálně nastavitelný úhel sklonu umožňuje dítěti odpočinkovou a příjemnou polohu sezení, zejména při dlouhých jízdách. U aut bez Isofixu se dají konektory k-fix+ zaklapnout.

Měkce polstrované textilní potahy
Zvýšené pohodlí nabízí nové, měkce polstrované látky v sedačce a oblasti hlavy. Dalším výborným prvkem je vzor látek: Puntíky ukazují znaky Morseovky, která dává zcela zvláštní poselství: ,,Kiddy - we love our kids". Jedinečná a nezaměnitelná.

Technické detaily:
 • Způsob instalace: Po směru jízdy
 • Zajištění dítěte Pultík a tříbodový pás auta
 • Zajištění autosedačky: Isofix a tříbodový pás auta
 • Úhel zádové opěrky: Nastavení od 90° do 115° (v závislosti na typu auta)
 • Šířka hlavy: 18 cm
 • Šířka ramen: 29 cm
 • Šířka boků: 30 cm
 • Výška zádové opěrky: 57 - 65 cm
 • Hloubka sedu: 37 - 42 cm
 • Vnější rozměry autosedačky (v x š x h): 60 - 68 x 53 x 45 - 50 cm
 • Hmotnost: ca. 6,6 kg
Obsah dodávky:
 • Autosedačka Phoenixfix 3
 • Pultík
 • Polštář na sednutí

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Kiddy Phoenixfix 3 Mystic Black, 2018
Průměrné hodnocení výrobku: 2 hodnocení
 
1
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Kiddy Phoenixfix 3 Mystic Black, 2018
6.990 Kč
4.990 Kč
Top značky