KIDDY Přebalovací taška Babybag Cranberry

KIDDY Přebalovací taška Babybag Cranberry

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 ks k dispozici!
  • KIDDY Přebalovací taška Babybag Lavender
  • KIDDY Přebalovací taška Babybag Jaffa

MOC¹ 1.361 Kč
1.022 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 339 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157892

KIDDY Přebalovací taška Babybag Cranberry
Color your style

Kiddy Babybag je praktická taška a je k dostání ve veselých barvách.
Barevně kombinovatelné s kočárky kiddy city´n move a kiddy click´n move 3. Je v ní dostatek místa na potřebné věci, které jsou na cestách potřeba.
Extra velká přebalovací podložka, thermoobal držící lahvičku v teple a průhledná umělohmotná taštička, do které dáte mokré věci.
Díky postranním karabinkám se dá přebalovací taška snadno upevnit na rukojeti kočárku.

• Rozměry (Š x V x H): 36 x 36 x12 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


KIDDY Přebalovací taška Babybag Cranberry
MOC¹ 1.361 Kč
1.022 Kč
Top značky