KIDDY Smartfix 2016 - 049 Sao Paolo

KIDDY Smartfix 2016 - 049 Sao Paolo

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 5.973 Kč
4.804 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.169 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A143595

KIDDY Smartfix 2016 - 049 Sao Paolo
KIDDY Smartfix

Ve věku od 4 do 12 let rostou děti průměrně o 4 až 5 cm za rok. To dává průměrný růst přibližně o půl metru během použití dětské autosedačky. Prostřednictvím 14 možností polohování ve výšce a šířce i 3 prodloužením nohou kiddy smartfix vždy výborně padne. V šířce roste smartfix od kiddy o 9 cm, ve výšce o 15 cm a v hloubce o 6 cm. Dítě sedí i při delších jízdách bezpečně, pohodlně a ergonomicky správně. Ani větší děti nejsou utlačovány.

Nový kiddy shock absorber
Od věkové třídy 2 používají děti pro zajištění tříbodový pás. Jenže tento systém byl vyroben pro dospělé. Nová geometrie KSA kiddy shock absorber a vylepšené vedení pásů pro diagonální pás zajistí nízkou zátěž v případě čelního nárazu.

Optimálně padne
Díky 14 polohám opěrky hlavy a ramen se kiddy smartfix přizpůsobí výškově i šířkově tělesným rozměrům dítěte. Těsně přiléhající postranní prvky tím poskytují ještě lepší ochranu. To je bezpečný "růst" pro každou věkovou fázi Vašeho dítěte!

Optimalizovaná postranní geometrie
Díky novému tvaru postranní ochrany se může ještě lépe rozvinout účinek vysoce výkonného materiálu Honey Comb V2. Oblast hlavy a ramen je optimálně chráněna při bočním náraze. Současně zůstane pro dítě zachován výhled z bočního okna.

Optimálně padne
Díky 14 polohám opěrky hlavy a ramen se kiddy smartfix přizpůsobí výškově i šířkově tělesným rozměrům dítěte. Těsně přiléhající postranní prvky tím poskytují ještě lepší ochranu. To znamená bezpečný "růst" autosedačky v každé růstové fázi Vašeho dítěte!

High Tech materiál
Právě oblast hlavy a ramenou je u dětí velmi ohroženy, protože hlava je těžká ve srovnání se zbytkem těla. Díky použití vysoce výkonnstního materiálu Honey Comb V2 v oblasti hlavy a ramenou je tato velmi citlivá zóna velmi dobře chráněna.

Konektory kiddy k-fix
Díky konektorům kiddy k-fix napojíte dětskou autosedačku velmi jednoduše na normovaný upevňovací systém Isofix. Tento systém je součástí četných aut (viz. Seznam značek aut níže) a vytváří pevné spojení mezi karosérií a dětskou autosedačkou.

Integrované diagonální vedení pásů
Díky nové zvedací technice vedení pásů bude připásání a odpásání ještě snazší a bezpečnější.

Třístupňové prodloužení nohou
Kiddy smartfix se vyznačuje svou dlouhou dobou užívání, protože roste s Vaším dítětem. Třístupňové prodloužení podsedáku zajistí, že bezpečně a pohodlně sedí i rostoucí děti.

Zatahovací mechanismus
Pomocí zatahovacího mechanismu můžete konektory k-fix snadno a rychle zatáhnout do dětské autosedačky. Autosedačka je proto bez problému používatelná také v autech bez ISOFIXu.

Pohodlné ovládání
Díky jedinečnému nastavovacímu mechanismu můžete jednou rukou změnit výšku a šířku autosedačky. Velmi snadné vestavění autosedačky redukuje navíc nebezpečí chybné montáže a chrání Vaše nervy. Jezdit bezpečně i když musíte jet rychle. To všechno jsou autosedačky kiddy.

Odolný potah
V mnoha variantách vyráběné potahy jsou stahovatelné a pratelné na šetrné praní na 30°C.

Rozměry a hmotnost
• Minimální šířka: 52 cm
• Minimální výška: 70 cm
• Hloubka: 43 cm
• Hmotnost: ca. 8 kg

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Kiddy

Vybavení na každý výlet

Ať už spontánně navštívíte babičku a dědu, půjdete si zaběhat parkem nebo pojedete daleko autem na dovolenou - s výrobky do Kiddy bude pro Vás převážení dítěte velká radost. Obratné dětské kočárky nabízí individuální vlastnosti a jsou tím pádem vhodné do každého terénu. Denně můžete objevovat přednosti Kiddy, protože se snadno sestaví a má několikero poloh na sezení a ležení, čímž je kočárek velmi pohodlný pro dítě. Také autosedačky mají možnost polohování podle velikosti dítěte a výborné bezpečnostní prvky.


KIDDY Smartfix 2016 - 049 Sao Paolo
MOC¹ 5.973 Kč
4.804 Kč