Kids Concept dětská sedačka žluto-béžová

Kids Concept dětská sedačka žluto-béžováCena
571 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A299144

EAN: 7340028730781

Kids Concept dětská sedačka žluto-béžová
Tento text je přeložen automaticky.
Praktický sedací box pro uložení různých věcí, například hraček. Silná žluto-béžová je poutačem v každém dětském pokoji!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 30 x 30 x 30 cm
  • materiál: 36% polyester, 26% bavlna, 22% viskóza, 16% len, polypropylen, PU pěna, MDF
  • Věk: Od 0 let

Pokyny pro péči:
Pravidelně vysávejte malou čistou tryskou - nikdy ne rotujícím kartáčem. Okamžitě odstraňte skvrny, abyste dosáhli optimálního účinku. Suché skvrny: Okamžitě seškrábnutím odstraňte. Poškrábejte do středu skvrny a poté vysajte. Mokré skvrny: Odstraňte skvrnu kuchyňským válečkem nebo vlhkým bílým hadříkem a jemným čisticím prostředkem. Skvrnu netřete, ale jednoduše ji přitlačte na skvrnu vlhkým hadříkem. Očistěte hadřík a postup opakujte.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kids Concept dětská sedačka žluto-béžová
571 Kč