KIDS CONCEPT Koberec doba kamenná Neo 123x170 cm šedý

KIDS CONCEPT Koberec doba kamenná Neo 123x170 cm šedý


Cena
1.604 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A240741

EAN: 7340028726999

KIDS CONCEPT Koberec doba kamenná Neo 123x170 cm šedý
Vraťte se do doby kamenné, vlasti všech pravěkých zvířat. Mamuti Neo a Leo, ptáček Lisa a skákvaá ryba Otto a jeho přátelé, žabky Harry a Sally milují svou fantastickou říši plnou vulknů, tajných cestiček a ohnivých kamenů. Neo se každý den prochází po kamenné cestičce podél jezera se svými dvěma dětmi v závěsu. Dnes jsou na cestě na čajový večírek s Leem, největším mamutem. Leo bydlí u velkého vulkánu. Miluje zeleninu grilovanou na lávě. Ptáček Lisa je šikovnou rybářkou. Má malá křidélka, proto nerada létá příliš daleko. Na svých dlouhých nohách se brodí jezerem a chytá ryby, které se odvážily přiblížit břehu. Otto žije na břehu a před nedávnem se stal vegetariánem, jeho oblíbenými jídly jsou řasy a vodní tráva. Otto si rád hraje s Harrym a Sally, neboť sdílejí zálibu v zelené stravě.

Doprovoď pravěké přátele a staň se součástí krajiny doby kamenné. Nech mamuty procházet se po cestičkách, aby zažívali nová dobrodružství mezi ohnivými kameny a vulkány.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 130 x 170 cm
  • Materiál: 100% vlna

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

KIDS CONCEPT Koberec doba kamenná Neo 123x170 cm šedý
1.604 Kč