Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kids Concept ® Mikado
Momentálně vyprodáno
251 Kč
Cena
224 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
27 Kč-11%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A313871

EAN: 7340028731597

Kids Concept ® Mikado
Tento text je přeložen automaticky.
Pozvěte své přátele na klasickou hru s holemi a zjistěte, kdo má nejpevnější ruku. Držte všechny tyčinky pohromadě jako kytici na stole a nechte je jít. Hra může začít! V průběhu kola se snažte vybrat jednu po druhé, aniž by se ostatní tyče pohnuly.

Rodiče i děti trénují jemnou motoriku a soustředění. Herní tyčinky mají pět různých barev a každá z nich udává, kolik bodů má hodnotu. Vše se dodává v malé dřevěné krabičce s posuvným víkem. Na vnitřní straně víka je barevná tabulka, která usnadňuje sčítání bodů jednotlivých hráčů.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 24 x 5 x 4 cm.
  • Materiál: bambus, překližka
  • Věk: od 3 let
Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
456 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější