Kids Concept Seat box Manchester, brown

Kids Concept Seat box Manchester, brown


Cena
617 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A281387

EAN: 7340028728887

Kids Concept Seat box Manchester, brown
Tento text je přeložen automaticky.
Manchester Seat Box je atraktivní a praktická kombinace sedadel a úložných možností v odolném kabelu. Víko je odnímatelné a podnožka může být použita k uložení hraček, aby byl pokoj vašeho dítěte čistý a uklizený. Ideální pro kombinaci s naším křeslem stejné série. Podnožka je sklopná a lze ji uložit do vlastního víka. Maximální nosnost je 50 kg.

Vložte židli a podnožku před televizi, popcorn pro vás a vaše děti a užijte si příjemný večerní film s malými. Pro to je o něco větší kabelová židle pro děti a děti mají svůj vlastní útulný koutek v obývacím pokoji vedle pohovky pro dospělé. Arikel je vhodný pro děti od 4 do 8 let.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 30 x 30 x 30 cm
  • Materiál: 88% polyester, 12% akryl (Manchester)
  • Barva: hnědá
  • Hmotnost: 1,58 kg
  • Max. Nosnost: 50 kg
  • Věk: od 4 let

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kids Concept Seat box Manchester, brown
617 Kč