Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kids Concept ® skříňka žlutá
-12%
Momentálně vyprodáno

MOC¹
4.674 Kč
Cena
4.096 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
578 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A313875

EAN: 7340028731658

Kids Concept ® skříňka žlutá
Po dni plném lumpáren a her se může stát, že se věci trochu zaneřádí. Ale nebojte se. Od této chvíle bude mnohem snazší uklidit dětský pokoj a najít ty správné hračky.

Jedná se o malou skříňku pro děti z konceptu Star. Dětská skříň je vyrobena ze dřeva a má tři oddělení - dvě s dvířky a jedno otevřené. Za velkými dveřmi na levé straně jsou dvě police, které lze libovolně výškově nastavit a umístit do nich hračky a hry.

Víme také, že existují malé děti, které rády lezou. A někdy je pro nás rodiče těžké sledovat, co dělají. Proto jsme na zadní stranu přiložili také držák, který slouží k upevnění herního zařízení na zeď, aby se zabránilo jeho převrácení. Šrouby k upevnění na zeď nejsou součástí dodávky.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 60 x 30 x 60 cm
  • Hloubka: 27,5 cm
  • Barva na vodní bázi
  • Pokyny pro údržbu: Čistěte vlhkým hadříkem. Otřete je do sucha čistým hadříkem. Pravidelně kontrolujte, zda jsou všechny šrouby dotažené a zda jsou všechny díly v pořádku.
  • Materiál: MDF a kaučukové dřevo
  • Věk: od 3 let


Pozor:
Vyžaduje se montáž dospělými osobami. Při otevírání obalu dbejte na to, aby se děti mladší tří let nedostaly k malým částem. Tento výrobek obsahuje malé části, které jsou nebezpečné pro děti do 3 let, pokud nejsou smontovány. Pravidelně kontrolujte, zda jsou všechny šrouby dotažené a zda jsou všechny díly v pořádku. Tyto informace a adresu si uschovejte pro budoucí použití.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější