Výprodej s extra slevou
Výprodej s extra slevou
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

2.250 Kč
1.718 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 532 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099367

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta
Kids Tourer M Ochranná plachta
Číslo výrobku: KT-111040

S pomocí této ochranné plachty chrání rychle a jednoduše Váš přívěs na kolo na dítě před vlhkem, zašpiněním, deštěm, prachem a pylem.

Váš Kids Tourer M vypadá i po dlouhé době velmi dobře.

Ochranná plachta je vyrobena ze stabilního polyesterového vlákna, které je odolné povětrnostním vlivům a uvnitř má PE úpravu.
Struktura tohoto materiálu garantuje velkou flexibilitu materiálu při současně vysokém zatížení. Je tvarově stálá, odolná počasí a protržení.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta
2.250 Kč
1.718 Kč