Sleva ke Dni otců
Sleva ke Dni otců
Sleva
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta


2.250 Kč
Cena
1.807 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
443 Kč-20%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A099367

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta
Kids Tourer M Ochranná plachta
Číslo výrobku: KT-111040

S pomocí této ochranné plachty chrání rychle a jednoduše Váš přívěs na kolo na dítě před vlhkem, zašpiněním, deštěm, prachem a pylem.

Váš Kids Tourer M vypadá i po dlouhé době velmi dobře.

Ochranná plachta je vyrobena ze stabilního polyesterového vlákna, které je odolné povětrnostním vlivům a uvnitř má PE úpravu.
Struktura tohoto materiálu garantuje velkou flexibilitu materiálu při současně vysokém zatížení. Je tvarově stálá, odolná počasí a protržení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější

KIDS TOURING Kids Tourer M Ochranná plachta
2.250 Kč
1.807 Kč
Top značky