Kidzroom přebalovací taška Joy černá
Momentálně vyprodáno

Kidzroom přebalovací taška Joy černá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.220 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A229233

Kidzroom přebalovací taška Joy černá
Taška v koženém vzhledu se dá používat nejen jako přebalovací ale i jako módní kabelka. Přebalovací taška je uvnitř velmi prostorná a obsahuje několik přihrádek.

Taška je vybavena přebalovací podložkou a izolovaným držákem na lahve. Ucha a popruh vypadají jako hnědá kůže. Na ramenním popruhu jsou druky, pomocí kterých můžete snadno připevnit tašku k kočárku.

Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 27 x 39 x 18 cm

Obsah dodávky:
  • Přebalovací taška
  • Přebalovací podložka
  • Ohřívač lahve

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.