Kidzroom Přebalovací taška L Shining Star šedá

Kidzroom Přebalovací taška L Shining Star šedá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

883 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A199091

Kidzroom Přebalovací taška L Shining Star šedá
Kidzroom přebalovací taška Shining Star L, šedá, s přebalovací podložkou, ze směsi materiálů. Šedo-stříbrná přebalovací taška s velkou našitou kapsou má vepředu našitou šedo-stříbrnou hvězdu. Taška má 2 šedé uši a šedý popruh přes rameno. Uvnitř je taška neonově zeleno-šedě proužkovaná. Uvnitř je také přebalovací podložka potištěná stříbrnými hvězdičkami.

Technické detaily:
  • Rozměry: 30 x 48 x 16 cm
  • Materiál: 100% polyester

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Kidzroom Přebalovací taška L Shining Star šedá
883 Kč