Kidzroom Přebalovací taška M Shining Star šedá

Kidzroom Přebalovací taška M Shining Star šedá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 ks k dispozici!
  • Kidzroom Přebalovací taška M Shining Star modrá

883 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A199096

Kidzroom Přebalovací taška M Shining Star šedá
Kidzroom přebalovací taška Shining Star M - šedá, s přebalovací podložkou, ze směsi materiálů. Modro-stříbrná přebalovací taška s velkou modrou přední kapsou s natištěnými stříbrnými hvězdami a našitými šedo-stříbrnými hvězdami. Taška má 2 modré ucha a modrý popruh. Uvnitř je taška neonově zeleno-šedě proužkovaná. Uvnitř je také modrá přebalovací podložka potištěná stříbrnými hvězdičkami.

Technické detaily:
  • Rozměry: 29 x 40 x 16 cm
  • Materiál: polyester

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Kidzroom Přebalovací taška M Shining Star šedá
883 Kč
Top značky