Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kinderfeets Balance Board, černý
Momentálně vyprodáno

Cena
1.777 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294338

EAN: 850007036041

Kinderfeets Balance Board, černý
Tento text je přeložen automaticky.
To Balance Board je ideální pro stimulaci fyzického a duševního vývoje dětí a nabízí neomezené možnosti hry pro batolata, děti, teenagery a dokonce i dospělé. Maximální nosnost je 220 kg! It Balance Board je natřen vodou ředitelnou barvou a lze jej používat jak uvnitř, tak venku.

Byl vyvinut s cílem pomoci dětem rozvinout pocit rovnováhy, získat jejich a hluboké vědomí jejich těla. Děti mohou nechat svou fantazii poběhat divoce. Stává se z houpačky, skluzavky na desce Balance Board, schodové stoličky, člunu, odpočívadla, panenky, tunelu a mnoha dalších možností, které mohou prozkoumat. Možnosti jsou nekonečné!

Detaily produktu:
  • Rozměry (DxŠxV): 81 cm x 23 cm x 18 cm
  • Hmotnost: 3,3 kg
  • Materiál: březové dřevo německého původu
  • Maximální nosnost: 220 kg
  • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
  • Věk: od 1 1/2 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější