Kinderfeets ® Jednorožec na tahání, bambus

Kinderfeets ® Jednorožec na tahání, bambus


Cena
560 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A294343

EAN: 0850007036140

Kinderfeets ® Jednorožec na tahání, bambus
Tento text je přeložen automaticky.
Tato hračka na tahání zapojuje různé smysly dítěte a stimuluje jemnou motoriku, rozvoj smyslů a kognitivních schopností, stejně jako spolupráci a sdílení. Děti mohou popustit uzdu své fantazii! Při tahání zvířat se ozve tichý cinkavý zvuk.

Proč právě bambus.

Použití bambusu má mnoho výhod. Bambus je pevnější než ocel a odolnější než většina tvrdých dřevin, což z něj činí univerzální a cenný stavební materiál. Díky tomu je Balance Board vysoce kvalitní a odolný.

Bambus je také v mnoha ohledech šetrný k životnímu prostředí. Produkuje více kyslíku a pohlcuje více oxidu uhličitého než stromy. Zatímco tvrdé dřevo dozrává 30 až 50 let, bambus potřebuje 3 až 5 let a nevyžaduje žádné pesticidy ani chemikálie.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (d x š x v): 21,5 cm x 11 cm x 19 cm
  • Hmotnost: 460 g
  • Materiál: bambus
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kinderfeets ® Jednorožec na tahání, bambus
Kinderfeets ® Jednorožec na tahání, bambus
560 Kč