Kinderkraft lehátko Felio light pink

Kinderkraft lehátko Felio light pink


Cena
1.199 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A249664

Kinderkraft lehátko Felio light pink
Felio kombinuje funkci houpačky a židličky pro starší děti, takže se vaše dítě cítí vždy dobře, ať už aktivně pozoruje okolí nebo spí. Houpačka je určena pro děti od narození (do váhy 9 kg nebo když umí dítě samostatně sedět), funkce židličky je určena do 18 kg. Vyrobeno v souladu s nařízením evropské bezpečnostní normy EN 12790.

Houpačka má odnímatelný, měkký kokon, do kterého můžete miminko zabalit. Můžete nastavit uklidňující vibraci (3 stupně) a 8 melodií (3 stupně hlasitosti), takže je miminko stimulováno různými podněty.

Felio je také doplněna o hrazdičku se 3 pestrými hračkami. Jedna hračka chrastí, další píská, třetí je k uchopení do ručičky - ke zlepšení koordinace a představivosti dítěte. Hračky se postarají o zábavu doma i na cestách a můžete je i sundat. Každá z nich stimuluje smysly a sluch vašeho děťátka a bude ho bavit - určitě vykouzlí úsměv na jeho tváři. Miminko je vždy v bezpečné a pohodlné pozici. To je zajištěno pomocí 3-bodového pásu a nastavení zádové opěrky - od ležení do sezení. Houpačka je kompaktní, proto ji lze snadno uskladnit

S pevnou ale lehkou konstrukcí vyhovuje Felio nejen nárokům miminka, ale také rodičů. Můžete ho snadno složit a rozložit několika pohyby. Je vybavena sítí proti hmyzu pro použití venku. Felio je výrobkem z nejnovější kolekce Kinderkraft, která se stará o bezpečnost a pohodlí miminka. Seed kolekce si zakládá na jednoduchosti a vytříbenosti. Semínko - symbol narození, počátku života, nových možností. Seed je spojení mezi minulými a budoucími generacemi, kolekce je spojena s nadějí a zářivými vyhlídkami. Odkaz na symbol semínka je viditelný ve všech vizuálních elementech kolekce - tlumené barvy, jemné vzory. Výrobky jsou určené především pro mladší uživatele - jsou přátelské k dětem, příjemné na dotek a pohodlné k obsluze. Vzhledem k jedinečnému účelu a designu kolekce se hodí do každého interiéru.

Další detaily o výrobku:
 • houpačka a židlička v jednom
 • odnímatelný kokon
 • stupňovité nastavení opěrky zad ze sedu do lehu
 • Tříbodový pás
 • hrazdička s třemi pestrými hračkami
 • 8 melodií s 3 stupněmi hlasitosti
 • uklidňující vibrace (3 stupně)
 • pevná, lehká konstrukce
 • jednoduché složení a rozložení
 • 0+
Technické detaily:
 • Houpačka použitelná: 0 až 9 kg
 • Jako židlička použitelná do 18 kg
 • Rozměry: 78 x 42 x 12 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Kinderkraft lehátko Felio light pink
1.199 Kč
Top značky