Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Kinderkraft s příslušenstvím Runner Motorcycle
Momentálně vyprodáno

Kinderkraft s příslušenstvím Runner Motorcycle


Cena
1.049 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A252510

Kinderkraft s příslušenstvím Runner Motorcycle
Dětské odrážedlo - napomáhá vývoji dětí a zároveň je baví
Odrážedlo je nejlepší alernativou ke kolům s bočními kolečky Pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dítěte od raného věku: učí udržovat rovnováhu a připravuje dítě k jízdě na klasickém kole. Jízda na kole je velmi snadná a zábavná.
Kolo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Je vybavena protiskluzovou rukojetí, nastavitelným pohodlným sedákem, odolnými koly a praktickým držadlem.


Vlastnosti:
Příjemné sedadlo s textilním krytem Řídítka pokrytá neklouzavým materiálem (pryž) Praktická rukojeť v rámu Masivní dřevěný rám s výztuží Měkké sedadlo Vysoce kvalitní kola Nastavení výšky sedáku Lehká konstrukce Bezpečná a šetrná k životnímu prostředí Vyrobeno z březového dřevaDetaily výrobku:
  • Materiál: Dřevěný rám (březové dřevo)
  • Hmotnost uživatele: do 30 kg
  • Rozměry a hmotnost obalu: 55 x 32 x 70 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky