KipKep přebalovací rohož Napper Calming Green KipKep přebalovací rohož Napper Calming Green

Cena
463 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296841

EAN: 8718182143010

KipKep přebalovací rohož Napper Calming Green
Tento text je přeložen automaticky.
KipKep hip značka s trendy produkty pro láskyplnou péči o vaše dítě. KipKep je zkratka pro milující produkty, které pomáhají mladým rodičům usnadnit život, aniž by obětovaly módní vzhled. Současný, jiný, praktický a krásný!

Výměna plenek je snadná!
Nezáleží na tom, kde jste, bez ohledu na to, jak špinavá je plenka. Přebalovací podložka od KipKep vždy nabízí řešení. Tloušťka měnící se rohože je ideální, aby vaše dítě necítilo nic z povrchu. Zároveň se cítí jemně a snadno se čistí. Přebalovací rohož má dvě různé strany. Měkká bavlněná strana je zvláště příjemná v teplejších dnech, protože bavlna se nelepí na kůži vašeho dítěte a je příjemně jemná. Druhá strana je vyrobena ze 100% potaženého materiálu bez PVC, který lze otřít. Když je složený, můžete jej snadno vložit do brašny pomocí plenkového pouzdra. Podložka je dokonce omyvatelná v pračce!

měření :
 • Rozložené rozměry: 63 x 35 cm
 • Rozměry po složení: 35 x 17 cm
  • Materiál a péče:
  • Jedna strana: 100% měkká bavlna
  • Druhá strana: 100% potažený materiál bez PVC
  • Lze prát do 30 ° C
  • Vhodné pro sušičku
   • Tip:
    Chtěli byste spodní vrstva má být ještě silnější a více vlněná? Poté je vložte do sušičky na dobu maximálně 10 minut v chladném stavu. Výplň je poté protřepána, takže je napper extra hustý a vlněný.

    Informace o zaslání

    Doručení zásilek:

    Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

    Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

    Naše nejprodávanější

    KipKep přebalovací rohož Napper Calming Green
    KipKep přebalovací rohož Napper Calming Green
    463 Kč