Kit BuggyPod iO k přestavbě na kočárek

Kit BuggyPod iO k přestavbě na kočárek


Cena
3.299 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A036348

Kit BuggyPod iO k přestavbě na kočárek
Kit BuggyPod iO k přestavbě na kočárek

Můžete přimontovat jedno kolečko vepředu na Buggypod. Kolečko je pohyblivé a zvyšuje stabilitu přídavné sedačky, nebo z ní uděláte malý samostatný sportovní kočárek tím, že přimontujete další kolečko vlevo vzadu. Hotový sportovní kočárek odpovídá anglické bezpečnostní normě. Předpokládá se zatížení do 20 kg. Vysouvací rukojeť, nastavitelná zádová opěrka a bezpečnostní pás jsou standardem. Upevnění na kočárku (s kolečkem navíc) je možné jen s oběma středními výškami koleček.

• Dvojitá brzda
• Opěrka nohou
• Hmotnost: kit 2.0 kg, spolu s Buggypod iO 5.5 kg

Sportovní kočárek o hmotnosti 5,5 kg. Kde najdete lehčí??

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Kit BuggyPod iO k přestavbě na kočárek
3.299 Kč
Top značky