Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe

Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!
  • Počáteční sada BRIO - překládka kamenů
  • Počáteční sada BRIO - metro dráha
  • Počáteční sada BRIO - kontejnerový přístav
  • BRIO Počáteční sada - Safari, 25 dílů

2.533 Kč
1.745 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 788 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A060439

Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe
Klasická vláčkodráha Deluxe
Číslo výrobku: 33098

Ještě více zábavy s klasickou vláčkodráhou v balení Deluxe pro děti od 2 let. Uskladněna je v hodnotné dřevěné krabici. Nabízí zábavu při překládání v lese. Dvě nové lokomotivy ze dřeva přivezou náklad dřeva k jeřábu, který je přeloží. Spousta zábavy pro malé vlakvedoucí.

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 2 let.

Příslušenství

Cena
198 Kč
Cena
428 Kč
Cena
978 Kč
Cena
274 Kč
Cena
576 Kč
Cena
629 Kč
Cena
646 Kč
Cena
806 Kč
Cena
437 Kč
Cena
527 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Klasická vláčkodráha BRIO Deluxe
2.533 Kč
1.745 Kč