Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení
Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení

Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení


MOC¹
1.359 Kč
Cena
1.283 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A281632

EAN: 4270000009358

Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení
Tento text je přeložen automaticky.
Kluba Medical - Za to, co v životě nejvíce chrání.

Pro krásný, přirozený tvar hlavy. - Flexibilní, bezpečný, šetrný.
Medibino® nabízí nejen účinné a bezpečné řešení pro udržení krásného, rovnoměrného a zdravého tvaru hlavy, ale lze jej použít i u již existujících mírných deformací a působit tak proti jejich zhoršování.Lékaři a porodní asistentky doporučují polohu na zádech z dobrého důvodu. Hlava vašeho dítěte je bezprostředně po narození obzvláště měkká, a proto je náchylnější k deformacím hlavy. Medibino® Baby Head Support zabraňuje deformacím hlavy souvisejícím s polohou tím, že poskytuje rovnoměrnou úlevu od tlaku, a doporučuje se používat po narození až do konce 10. měsíce - doba používání závisí na pohybovém vývoji dítěte.
Díky individuálně nastavitelnému tvaru kroužku se citlivá zadní část hlavy dítěte neopírá o podložku, a to bez ohledu na velikost a hmotnost hlavy - riziko ploché hlavy je tak co nejlépe eliminováno. Polohovací polštář lze snadno použít kdykoli během spánku, v kočárku, nosítku nebo autosedačce.

Žádné riziko "vdechnutí" nebo vyklouznutí: Kroužkový tvar Medibino® a jeho malá plocha výrazně snižují riziko vdechnutí. Tvar také ztěžuje vyklouznutí hlavy z kroužku. Optimální přizpůsobení systému Medibino® tak zajišťuje maximální bezpečnost a účinnost. Pohyb hlavy v kroužku je možný a žádoucí a nesnižuje ochrannou funkci přípravku Medibino®.

Aplikace Medibino® je dětsky snadná a funguje podobně jako polštář - a přesto se náš patentovaný zdravotnický výrobek od dětského polštáře liší nejen navenek. Je důležité nastavit správnou velikost dětské ochrany hlavy Medibino, protože každá hlavička je jiná. Medibino® umožňuje jednoduché a plynulé nastavení namísto předem daných a pevných velikostí (S, M, L), jako je tomu například u běžně dostupných dětských polštářů. Vzhledem k tomu, že pro nastavení není důležitá pouze velikost hlavy (obvod), ale také tvar hlavy, neexistuje vzorec, podle kterého by bylo možné vypočítat správné nastavení kroužku. Spíše je nutná určitá míra pokusů a omylů, s jejichž pomocí lze jednoduše a snadno najít správné nastavení. Obecně se doporučuje používat Medibino® vždy, když vaše dítě leží na zádech v postýlce, kočárku, v dětské dece nebo podobně.

Možná už znáte ochranu hlavičky dítěte z porodnice - v některých nemocnicích se Medibino® používá na kojeneckém station en a podporuje přirozený růst hlavičky bez stresu od prvního dne.

Jakmile se dítě začne samo pravidelně otáčet a začne být pohyblivé, riziko vzniku asymetrie lebky se sníží, protože hlava již není vystavena neustálému jednostrannému tlakovému zatížení v důsledku doporučené polohy vleže na zádech, takže můžete individuálně snížit používání dětské ochrany hlavy Medibino®.
Neexistuje žádné omezení, jak často a jak dlouho by vaše dítě mělo ležet na dětské ochraně hlavy Medibino®.

Potah je snímatelný a pratelný. Integrovaný zip lze z bezpečnostních důvodů zapustit. Součástí dodávky je bavlněný sáček, který slouží k ochraně Medibino® při skladování.

Materiál a péče:
 • Barva: šedá
 • Rozměry: 14 x 15 x 3 cm
 • Materiál:
  Vnější strana: 80 % bavlna, 20 % polyester
  Tkanina pro uzavření: 100% polyamid
  Jádro: PUR pěna
 • Potah Medibino® se skládá ze snadno udržovatelného potu.
 • Vnitřní jádro z PUR pěny
 • Potah lze prát při teplotě do 40 °C
 • Vnitřní jádro: PUR lze dezinfikovat otíráním a lze jej dezinfikovat až 60% roztokem ethanolu nebo propanolu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení
5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení
Kluba Medical Medibino® Baby ochrana hlavy, šedá proti pocení
MOC¹ 1.359 Kč
1.283 Kč