knorr-baby Houpací autíčko Töff Töff červené
Momentálně vyprodáno

knorr-baby Houpací autíčko Töff Töff červené


Cena 1.560 Kč Poštovné zdarma!
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241738

knorr-baby Houpací autíčko Töff Töff červené
Houpací autíčko podporuje motorické dovednosti, smysl hmatu, hudební cit a aktivitu batolete. Velmi elegantní autíčko s odnímatelnými koly a velmi vysokým faktorem zábavy. Jemným tlakem na klakson volantu spustíme vrčení motoru a zvuky při jízě.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Houpací ližiny a madla: dřevo
  • Rozměr: 61 x 32 x 52 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou představovat nebezpečí udušení u dětí do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Top značky