knorr-baby houpací poník-holčička se zvukem

knorr-baby houpací poník-holčička se zvukem


Cena
1.529 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241732

knorr-baby houpací poník-holčička se zvukem
Houpací zvířátka jsou nejen měkoučká a mazlivá, ale lze s nimi zažít i spoustu legrace. Houpací zvířátka značky Knorr podporují motorické dovednosti, smysl hmatu, hudební cit a aktivitu batolete. Díky čalouněnému opěradlu se děti mohou spolu se svými rodiči houpat již od doby, kdy začnou sedět. Po stisknutí tlačítka se rozezní krásná dětská meodie.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Houpací ližiny a madla: dřevo
  • Rozměr: 61 x 32 x 52 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou představovat nebezpečí udušení u dětí do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr-baby houpací poník-holčička se zvukem
1.529 Kč
Top značky