knorr-baby Houpací poník Paula 2 v 1

knorr-baby Houpací poník Paula 2 v 1


  • knorr-baby Houpací poník Polo 2 v 1

Cena
1.560 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241817

knorr-baby Houpací poník Paula 2 v 1
Krásný design, poutavé tvary a barvy a maňásek, který je součástí, činí tuto houpací hračku absolutní jedničkou a postará se o dvojí radost ze hry. Naše houpací hračka podporuje motorické dovednosti, smysl hmatu a aktivitu dítěte. Houpací hračka spolu s maňáskem rozzáří dětské oči. Můžete dítěti vyprávět krásné příběhy a hrát role, zatímco uvolněně sedí v houpací hračce. Pro děti jsou maňásci jako živí. Vesele se smějí nezbedným maňáskům, milují je a zcela se ponoří do světa vyprávěných příběhů.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Ližiny: dřevo
  • Výška sezení: cca 30 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou představovat nebezpečí udušení u dětí do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr-baby Houpací poník Paula 2 v 1
1.560 Kč
Top značky