knorr-baby Houpací slon Emil
Cena 1.560 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241743

knorr-baby Houpací slon Emil
Houpací slon "Emil" je velmi detailně propracovaný a oslní svými krásnými detaily, tvary a materiály. Houpací slon je nejen roztomilý a měkoučký, ale také zajistí spoustu zábavy. Navíc toto houpací zvířátko podporuje motorické dovednosti, smysl hmatu a aktivitu dítěte. Měkoučké opěradlo napomáhá podpoře dětské páteře. Kromě toho se dítě může pomocí opěradla pod dohledem rodičů houpat již od věku, kdy umí sedět. Jemným tlakem na tlapku zazní nádherná dětská melodie.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Ližiny: dřevo
  • Baterie: 2x AA, 1,5 V (není součástí)
  • Velikost: 61 x 32 x 52 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou představovat nebezpečí udušení u dětí do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr-baby Houpací slon Emil
1.560 Kč
Top značky