knorr-baby Houpací sob Ole

knorr-baby Houpací sob Ole


Cena
1.946 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A241868

knorr-baby Houpací sob Ole
Krásný design, poutavé tvary a barvy a maňásek, který js součástí, činí tuto houpací hračku absolutní jedničkou a postará se o dvojí radost ze hry. Naše houpací hračka podporuje motorické dovednosti, smysl hmatu a aktivitu dítěte. Houpací hračka spolu s maňáskem rozzáří dětské oči. Můžete dítěti vyprávět krásné příběhy a hrát role, zatímco uvolněně sedí v houpací hračce. Pro děti jsou maňásci jako živí. Vesele se smějí nezbedným maňáskům, milují je a zcela se ponoří do světa vyprávěných příběhů.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Ližiny: dřevo
  • Výška sezení: cca 30 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte hračku a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou pro děti do 3 let znamenat nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr-baby Houpací sob Ole
1.946 Kč
Top značky