knorr-baby Houpací zvířátko Sweety

knorr-baby Houpací zvířátko Sweety


Cena
1.264 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A241751

knorr-baby Houpací zvířátko Sweety
Dětská houpací zvířátka jsou nejen roztomilá a měkoučká, ale také připraví spoustu zábavy. Naše houpací hračka podporuje motorické dovednosti, smysl hmatu a aktivitu dítěte. V boční kapse se nachází vyjímatelná látková hračka, která vydává zvuky.

Detaily výrobku:
  • Materiál: Plyš
  • Výplň: 100% polyester
  • Ližiny: dřevo
  • Rozměr: 60 x 26 x 44 cm
  • Maximální hmotnost uživatele: 30 kg
  • Věk: od 18 měsíců
Pozor!
Použití za dohledu dospělého! Použití na rovném povrchu! Hračku prosím pravidelně kontrolujte hračku a v případě potřeby utáhněte šrouby. Bez údržby nemusí produkt správně fungovat. Volné části mohou pro děti do 3 let znamenat nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr-baby Houpací zvířátko Sweety
1.264 Kč
Top značky