Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Knorr® hračky dvojče pro panenky Big Twin - oceánově růžové tečky
Momentálně vyprodáno

Knorr® hračky dvojče pro panenky Big Twin - oceánově růžové tečkyCena
1.605 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276736

EAN: 4049491166624

Knorr® hračky dvojče pro panenky Big Twin - oceánově růžové tečky
Tento text je přeložen automaticky.
Tento elegantní a špičkový moderní e dvojitý kočárek „Big Twin“ z hraček Knorr® je zvláště praktický, protože má nastavitelný vrchol. Panenka kočárek přichází k vám domů, včetně nákupní sítě a bezpečnostních pásů na sedadlo. Opěradla a stupačky jsou nastavitelné. Výškově nastavitelný jezdec s měkkým opláštěním (cca 44 - 73 cm) umožňuje vozíku růst spolu. Takže dvojitý kočárek můžete vždy individuálně přizpůsobit vaší velikosti.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 70 x 38 x 55 cm
  • Barva: modrá, růžová
  • Rámeček materiálu: Kov l
  • Obal materiálu: 100% polyester
  • Vhodné pro panenky do velikosti 50 cm
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do 3 let. Doporučuje se dohled dospělých. Nikdy nenechte své dítě hrát si s hračkou poblíž schodů nebo svahů. Tato hračka není vhodná pro děti, kojence nebo domácí zvířata. Hračku musí sestavit a rozebrat dospělý. Nářadí a malé součásti uchovávejte mimo dosah malých dětí. Před použitím musí být odstraněny všechny sáčky a obalové materiály. V případě nesprávného zacházení zanikají veškeré nároky na záruku a záruku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější