knorr® hračky escabbo® 7 ks.
Cena
282 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277413

EAN: 4049491370113

knorr® hračky escabbo® 7 ks.
Tento text je přeložen automaticky.
7dílná sada hraček knorr® escabbo® poskytuje zaručenou zábavu při koupání. Praktická odkládací síť, kterou lze připevnit ke zdi pomocí dvou přísavek, je součástí sady. Zahrnutí 4 postavy stříkající vody v barevném závodním autě, raketě a designu lodí jsou nutností pro všechny milovníky vody.

Světlé barvy a vtipné designy nejsou oblíbené jen u malých návštěvníků vany - u koupelnových figurek Escabbo® se každý bude bavit. Zvířata jsou uvnitř dutá a lze je snadno naplnit vodou, takže vyprazdňování je největší zábava! Různé barvy a tvary oživují děti. Vodní postavy pravděpodobně nebudou v koupelně zůstat dlouho, protože se ukážou jako zábavné hračky všude. Kromě toho se zvířata v lázni snadno ošetřují. Jednoduše umyjte teplou vodou a mýdlem a vysušte na vzduchu.

Podrobnosti:
  • Rozměry sítě: 33 x 37 cm
  • Rozměry postřiků: Ø 6 cm
  • Materiál: plast
  • Zde jsou hravě podporovány motorické dovednosti a pocit dotyku.
  • Věk: od 0 měsíce
úcta
Používá se pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr® hračky escabbo® 7 ks.
282 Kč