knorr® hračky escabbo® katapult hra 4 ks.

knorr® hračky escabbo® katapult hra 4 ks.


Cena
235 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A277553

EAN: 4049491370380

knorr® hračky escabbo® katapult hra 4 ks.
Tento text je přeložen automaticky.
Přepravte 3 barevná mořská zvířata do vody ke koupání pomocí hry katapult! Zahrnutý odrazový můstek umožňuje jednotlivým zvířatům ke koupání skočit do vody. Nutností pro každého fanouška koupání!

Jednoduše připevněte katapult k okraji vany nebo dlaždic pomocí přísavek a můžete jít! Můžete si také hrát se zvířaty stříkajícími vodou tak, že je naplníte vodou a vystříknete vodu, když stisknete obrázek. Zvířata určená ke koupání jsou také bez zápachu a barva nevyniká. Produkt je tedy zcela neškodný a podporuje také motorické dovednosti a vnímání. Dlouhotrvající zábavná hra, ať už samostatně nebo společně s přáteli.

Podrobnosti:
  • Rozměry postřiků zvířat: Ø 6 cm
  • Materiál: plast
  • Čištění: teplou vodou a mýdlem
  • Údaje lze sušit na vzduchu
  • Věk: od 0 měsíců
esteem
Používá se pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr® hračky escabbo® katapult hra 4 ks.
235 Kč