Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Knorr® hračky hrají tunel Centrum kruhového tunelu
Momentálně vyprodáno

Knorr® hračky hrají tunel Centrum kruhového tunelu


Cena
705 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A133738

EAN: 4049491554322

Knorr® hračky hrají tunel Centrum kruhového tunelu
Tento text je přeložen automaticky.
Tato lezecká trubice z hraček knorr® vyrobených z vodě odpuzujícího stanového materiálu přinese do dětského pokoje spoustu zábavy a radosti.

Do centra tunelu se dostanete čtyřmi vstupy do krabů o průměru cca. 45 cm a uprostřed má otvor o průměru cca. 50 cm, ve kterém se mohou malí postavit. Každá ze čtyř zkumavek je dlouhá 98 cm. Díky připojeným kabelům lze tunel rychle znovu složit a odložit, aby se ušetřil prostor.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 250 x 250 x 45 cm
  • Materiál: Polyester
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty. Obsahuje součásti s hadicemi, šňůry, stuhami atd. Nebezpečí uškrcení. Používejte pouze pod dohledem dospělých. Oheň a horké předměty udržujte mimo stan. Herní stan mohou zřídit pouze dospělí. Taška slouží pouze k zabalení stanu a měla by být umístěna mimo dosah dětí. Neohýbejte rám! Stan se dá snadno složit, pokud budete postupovat podle pokynů. Čistěte pouze hadříkem nebo hadříkem. Udržujte adresu a informace. V případě nesprávného zacházení zanikají veškeré nároky na záruku a záruku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější