knorr® hračky panenka kočárek Boonk - síla květin

knorr® hračky panenka kočárek Boonk - síla květinCena
1.245 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A271914

EAN: 4049491909269

knorr® hračky panenka kočárek Boonk - síla květin
Tento text je přeložen automaticky.
Nejmodernější ho a praktický kombinovaný kočárek „Boonk“ z hraček knorr® s nastavitelnou kapucí. Lze snadno přeměnit na sportovní auto, jsou k dispozici bezpečnostní pásy a bezpečnostní lišta, stejně jako nákupní síť. Výškově nastavitelný otočný jezdec s měkkou vrstvou (cca 43 - 82 cm) umožňuje vozu růst spolu s matkou panenky a také řídit s výhledem ve směru jízdy nebo k matce panenky. Otočné přední kola umožňují snadné řízení vozíku.

Detaily produktu:
  • Rozměry: 59 x 42 x 82 cm
  • Výškově nastavitelný jezdec: 43 až 82 cm
  • Vhodné pro panenky do velikosti 52 cm
  • hmotnost: 4,1 kg
  • Rámeček materiálu: Kov l
  • Kryt materiálu : 100% polyester
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým částem, které mohou být spolknuty - nebezpečí udušení! Doporučuje se dohled dospělých. Nikdy nenechte své dítě hrát si s hračkou poblíž schodů nebo svahů. Tato hračka není vhodná pro děti, kojence nebo domácí zvířata. Hračku musí sestavit a rozebrat dospělý. Nářadí a malé součásti uchovávejte mimo dosah malých dětí. Před použitím musí být odstraněny všechny sáčky a obalové materiály. V případě nesprávného zacházení zanikají veškeré nároky na záruku a záruku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr® hračky panenka kočárek Boonk - síla květin
1.245 Kč