knorr® hračky panenka kočárek první - tmavě modrá

knorr® hračky panenka kočárek první - tmavě modráCena
1.122 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A275417

EAN: 4049491634307

knorr® hračky panenka kočárek první - tmavě modrá
Tento text je přeložen automaticky.
Nejmodernější ho a stylový panenský kočár „First“ z hraček knorr® s nastavitelnou kapucí a nákupní sítí. Výškově nastavitelný jezdec s měkkou vrstvou (cca 40 - 66 cm) umožňuje vozíku růst s matkou panenky. Snadný transport je umožněn jednoduchým sklopením.

Podrobnosti:
  • rozměry: 63,5 x 42 x 70 cm
  • Vhodné pro panenky do velikosti 50 cm
  • Rámeček materiálu: Kov l
  • Obal materiálu: 100% polyester
  • Barva: modrá
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu malých částí, které mohou být spolknuty - nebezpečí udušení! Doporučuje se dohled dospělých. Nikdy nenechte své dítě hrát si s hračkou poblíž schodů nebo svahů. Tato hračka není vhodná pro děti, kojence nebo domácí zvířata. Hračku musí sestavit a rozebrat dospělý. Nářadí a malé součásti uchovávejte mimo dosah malých dětí. Před použitím musí být odstraněny všechny sáčky a obalové materiály. V případě nesprávného zacházení zanikají veškeré nároky na záruku a záruku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

knorr® hračky panenka kočárek první - tmavě modrá
1.122 Kč