knorr® toys Deka vč. 25 míčků

knorr® toys Deka vč. 25 míčků


Cena
579 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A212310

knorr® toys Deka vč. 25 míčků
Tato barevná deka "Up and Down" od knorrtoys.com s 25 balónky se postará o dobrou náladu při každé párty.

U této hry je důležité, aby spolu děti dobře pracovali. Není totiž lehké udržet všechny míčky v dece. Deka se dá pochopitelně používat i bez balónků. Dalšími herními variantami jsou kolotoč, výměna míst nebo hádání předmětů. Veselá, ale poučná hra s velkou zábavou. Se 12 zesílenými poutky pro ještě lepší držení a s praktickou dírkou uprostřed pro lepší průchod vzduchu. Průměr deky: 305 cm. Míčky: ě 6 cm.

Podrobnosti:
 • Rozměry: Deka 305 cm
 • Rozměr míčků: ě 6 cm
 • Věk: od 3 let
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  knorr® toys Deka vč. 25 míčků
  579 Kč
  Top značky