Chyťte si SLEVU!
Chyťte si SLEVU!
SLEVA až
1.400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
knorr® toys Glitza - Designové studio

knorr® toys Glitza - Designové studio

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

818 Kč
722 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 96 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A181622

knorr® toys Glitza - Designové studio
Glitza je zábava pro stylové dívky. Glitza je je tenká vrstva nálepky, která se nanese na pokožku nebo nehty a dá se zviditelnit pomocí různých pudrů se třpytkami. Vznikne tak zcela individuální tetování.

V designovém studiu je všechno pro vytvoření hezkých tetování. Lepidlo a třpytivý pudr se dají aplikovat také na textil. V dárkovém boxu je i velmi pěkná čelenka do vlasů, která čeká na ozdobení.

Podrobnosti:
  • Obsah: nastavitelná lupa a dvě pracovní přihrádky, 8 archů s tetováním (včetně 4 na nehty), 4zářivé archy, 2 sametové archy, 4 nádobky s třpytkami 2 g, 2 nádobky s20 malými a 10 velkými drahokami, 1 pinzeta a 2 štětce(velký a malý)
  • Od 6 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

knorr® toys Glitza - Designové studio
818 Kč
722 Kč