knorr® toys Golfový kočárek pro panenky SIM - Lief!

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky SIM - Lief!

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
320 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A209044

knorr® toys Golfový kočárek pro panenky SIM - Lief!
Ve spolupráci s novou nizozemskou licencí Lief! vznikl tento praktický kočárek pro panenky ''Sim Lief!''.

Je optimální pro malé děti, protože je velký 42 x 27 x 55 cm. Bezpečnostní pás zabraňuje panence, aby vypadla. Kočárek lze složit dohromady, tak na cestách šetří místo.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 54 x 35 x 44 cm
 • Výška rukojeti: 55 cm
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění.
  Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Doporučujeme používat za dozoru dospělého. Nenechte Vaše dítě hrát si s tímto produktem v blízkosti schodů. Tato hračka není určená k posazení dítěte, nebo domácích zvířat. Rozložení a složení za pomoci dospělého. Malé části odstraňte. Před použitím odstraňte obal a další části. Při špatném použití nebude brán zřetel na reklamace.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  knorr® toys Golfový kočárek pro panenky SIM - Lief!
  320 Kč