knorr® toys Houpací kůň Blacky se zvukem

knorr® toys Houpací kůň Blacky se zvukem


 • KNORRTOYS Houpací kůň Brauny se zvuky

1.277 Kč
Cena
1.159 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
118 Kč (9%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157137

knorr® toys Houpací kůň Blacky se zvukem
Na tomto měkkém a hezkém houpacím koni Blacky od knorr® toys se dají podnikat napínavé výlety.

Tak jako u skutečného koně má kůň sedlo a třmen a umí ržát. V sedlu se sedí měkce a jistě. Jeho výška je 45 cm. Robustní úchopy ze dřeva a třmeny, aby dítě zůstalo pevně sedět v sedle. Kůň má dva různé zvuky, které se aktivují tlačítkem v uchu. Kůň ržá a vydává zvuky cválání.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 75 x 30 x 69 cm
 • Výška sedu 45 cm
 • Kvůli zvukovému modulu jsou potřeba 3 baterie AA 1,5V
 • Nosnost až 30 kg
 • Od 24 měsíců
 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Obsahuje malé části! Nebezpečí udušení! Použití na rovném povrchu! Používat jen za dozoru dospělých. Nenechávejte dítě s touto hračkou nikdy o samotě! Nepoužívat v blízkosti schodů.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  knorr® toys Houpací kůň Blacky se zvukem
  1.277 Kč
  1.159 Kč
  Top značky